Archive for 29.08.2014

Які фільтри встановити в квартирі, де досить місця

Початкові дані:

У квартиру заведена холодна і гаряча вода.

Холодна вода — оброблена в Київводоканалі вода з Дніпра, яка зазнала ряд змін під впливом коагулянтів, флокулянтов, озону і хлору. Звучить не дуже, але вода виходить досить високої якості, але не питна зважаючи на присутність продуктів окислення органіки. Після ж проходження кілометрів металевих труб — ситуація ще більше посилюється мікроорганізмами, іржею. Але основна проблема води — органічні домішки і залишковий хлор.

filtri-v-kvartiru Read more

Установка для очистки води з прісних водойм в екстремальних умовах

Політичні та економічні зміни в країні викликають потреби в нових продуктах. Експерти НВО «Екософт» розробили установку колективного використання «Оазис», яка дозволяє повноцінно очищувати та знезаражувати воду з природних прісних водойм (річок, озер тощо) в екстремальних умовах.

Установка Оазис дозволяє пити воду з прісних водойм в екстремальних умовах Read more

Экологические проблемы с водой в Китае

Постоянный рост ВВП, миллиардные инвестиции, работа на максимуме возможностей людей и природы. Китай — один из мировых лидеров про производству и потреблению удобрений, безупречный лидер по объему стоков на используемую площадь. Такие темпы развития не остались безнаказанными — половина рек и озер Китая превратились в грязные болота. Власти намерены потратить до 1 млрд долларов на улучшение ситуации с водоснабжением в ближайшие 10 лет. Но даже эта сумма не многим поможет рекам и озером, которые загрязняли десятилетиями.

china-water-04 Read more